Crazy Socks Day

noiembrie 3, 2022by Spectrum Colentina
crazy-socks-day-1
crazy-socks-day-2
crazy-socks-day-3

Astăzi am avut parte de o nouă activitate alături de elevii noștri care au trebuit să vină la școală cu șosete „crazy” (desperecheate, colorate de ei, desenate, decorate, etc.) A fost o activitate caritabilă, așadar elevii au putut dona una sau mai multe perechi de șosete, iar partenerii noștri, Asociația Sufleterra se vor asigura că...

🌞 Astăzi am avut parte de o nouă activitate alături de elevii noștri care au trebuit să vină la școală cu șosete „crazy” (desperecheate, colorate de ei, desenate, decorate, etc.)
✨ A fost o activitate caritabilă, așadar elevii au putut dona una sau mai multe perechi de șosete, iar partenerii noștri, Asociația Sufleterra se vor asigura că acestea vor ajunge către persoanele nevoiașe! 🤗
Contactează-ne
Șos. Colentina nr. 64B, Sector 2, București
+40 733 314 741
Luni - Vineri: 8:00 - 17:00
ABONEAZĂ-TE LA NEWSLETTER

    © Spectrum - Școala Primară Spectrum Colentina